Detaily, funkčnost, ale hlavně dobrý pocit z bydlení
Projekty rodinných domů

cítit se dobře doma...
Bydlete moderně na venkově.

Moderní rodinné domy v klidných venkovských lokalitách na střední i jižní Moravě. Společnost Koryntus s.r.o. se zabývá moderní, praktickou a zároveň nadčasovou architekturou. V každém projektu je kladen důraz na maximalizaci možností pozemku a vhodné situování stavby vzhledem ke světovým stranám, aby byl zajištěn optimální přísun denního světla do domu. Domy naleznete pod záložkami jednotlivých projektů níže.


Březnice u Zlína


Projekt v Březnici u Zlína představuje výstavbu 8 rodinných domů v příjemném prostředí středně velké obce vzdálené pouze 6 km od centra Zlína. Projekt klade důraz na soukromí majitelů, a tak bude na celkové ploše 12 000 m2 vystavěno pouze 8 rodinných domů.

Detail projektu


Nové Dvory (Lipník nad Bečvou)


Rodinné bydlení v moderních domech v atraktivní lokalitě Moravské brány. To nabízí projekt výstavby rodinných domů v Nových Dvorech vzdálený pouze 5 km od města Lipník nad Bečvou. Na téměř 7 000 m2 bude vystavěno 5 moderních domů pro nejnáročnější majitele. Lokalita umožní klidné bydlení s výbornou dostupností do města.

Detail projektu


Šatov u Znojma

Projekt Šatov u Znojma představuje 9 rodinných domů s výhledem na vinice vystavěných na rovinatých pozemcích o celkové rozloze 12 000 m2 na okraji vesnice. Městys Šatov vzdálený 6 km od Znojma nabízí klidné atraktivní bydlení kousek od rakouských hranic.

Detail projektu


Kamenná Horka

Statek zrekonstruovaný na moderní bydlení – to je projekt v Kamenné Horce, který umožní svým majitelům unikátní bydlení v zalesněných kopcích Vysočiny a zároveň pouze 6 km od centra Svitav.

Detail projektu


hlubočky

Projekt Hlubočky u Olomouce představuje 8 rodinných domů v okolí bukového lesa v absolutním soukromí, na rozloze 13.000 m2.

Detail projektu

 

Líbí se vám naše projekty? Zjistěte, které jsou ještě k dispozici.

Aktuální nabídka

Sreality.cz

Rádi vám zodpovíme jakékoliv otázky
730 581 769

dlouhy82@gmail.com

Pokud máte vlastní plány a myšlenky, rádi Vám je pomůžeme zrealizovat.

Copyright 2018 - Vyrobilo studio BOXART